De voorstelling bevat stroboscopische effecten en hard geluid.
Best wel jammer als je hier niet bij bent (12+)
Wat doe je als je het gevoel hebt dat alles voortdurend langs je heen jubelt? Boem. Wat als je de doffe bas wel hoort, maar geen idee hebt waar die vandaan komt. Boem, boem. Het leven aanvoelt als een groot stampend feest waarvan je de ingang maar niet kan vinden. Boem, boem, boem.
een absurdistisch-filosofisch stuk over de angst om iets te missen
Hoe lang blijf je zoeken op dat koude en verlaten bedrijventerrein? En zijn al die uitgelaten anderen er wel echt of zijn dat maar spoken in je hoofd?
In navolging van Ruzie 6+ slaan Theater Artemis en Theater Basel nog eens de handen ineen. Deze keer voor een absurdistisch-filosofisch stuk over de angst om iets te missen, voor iedereen vanaf 12 jaar
De jeugdvoorstelling ‘Best wel jammer als je hier niet bij bent’ blaast ‘fomo’ op tot absurde proporties.
Deze voorstelling over (de commerciële exploitatie van) tienerleed overtuigt totaal door een feilloos gevoel voor timing en absurde effecten die net door hun absurditeit de (perverse) psychologie ervan zichtbaar maken. Maar ze overtuigt nog meer door het spel. Mocht hun lijf niet te groot zijn voor dat van een tiener, door hun gedrag, hun blikken, hun tics zou je zweren dat Tim, Elias en Claudia ergens tussen 12 en 15 jaar oud zijn. Fenomenaal.
Meer info en credits
Regie Jetse Batelaan
Spel Elias De Bruyne, Tim van Dongen, Claudia KanneDecor Marloes en Wikke
Muziek Toben Piel
Kostuums Karoline Gundermann
Dramaturgie Angela Osthoff
Regie-assistentie Viviane Kübler
Publieksbegeleiding tournee Ryan van der Elst
Coproductie Theater Artemis en Theater Basel
Dank aan Fabian Dämmich, Vera Flück, Kay Kysela