Seizoensopening: De Zomer
We halen de zon naar de kelder met de lancering van de nieuwe Zomerzine, een literaire zine vol verhalen van jonge auteurs.
Vandaag schijnt de zon in de kelder van De Nieuw Vorst. We proosten op de gloednieuwe Zomerzine, luisteren naar voordrachten van fantastische zomer-auteurs én naar muziek.
Met deze keer op het programma:
Rosalie Vogelaar, doordeweeks redacteur en oesterzwamkwekerijvrijwilliger en in het weekend iets anders.
Judith Ezra Hikkaduwage, mens op het spectrum dat diens ervaringen en observaties vastlegt in taal, wanneer het hart daarom vraagt.
Isis schrijft verhalende gedichten en poëtische theaterteksten. Over wolven, zwaardvissen, beerdiertjes en mensen.
Merijn Bekker, afgestudeerd als grafisch vormgever met een liefde voor taal en het menselijk tekort.
Yente Zomerplaag en Romée van Waal vormen muziekduo Trop de Mal en zingen over dingen die pijn doen.
Literair verslag door Jilles Feij, kunstenaar en schrijver, geboren in een berm naast een kom lauwe erwtensoep en een rij knotwilgen waar Van Gogh nog een paar keer vermoedelijk zijn hoofd aan zou hebben gestoten.
Over Seizoenszine
De Seizoenszine is een literaire zine vol met verhalen en poëzie, fotografie en unieke illiustraties bij elke tekst. Dit project is opgericht om de grootste sfeermaker die we kennen, het seizoen, te vieren en met anderen te delen. De Seizoenszine wordt gemaakt door Frederike Luijten en Tessa van Rooijen met ondersteuning van literair productiehuis Tilt.
📅 Vrijdag 4 juli
🕒 Inloop 19.30, start 20:00 uur
💸 ⏠8,- incl. Lentezine
📍 KELDER, Theater De Nieuwe Vorst